[WT6T-5] // 3000 TL ÖDÜLLÜ TURNUVA!!!

Users who are viewing this thread

Takım Adı: Raiders Stein
Takım Tagı: RS
Takım Sancağı
EOk6PA.png

İletişim Bilgileri: https://steamcommunity.com/id/hamzatsiz
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Abdusky 5645992
Haiven -Eklenecek
Zireal 4556535
Hayri -Eklenecek
Achilles 3659605
Chawen 3720412
Undream 1703962
Edwyn 5236425
HamzAtsiz 3661988
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
Takım Adı: Veterans
Takım Tagı: _tst
Takım Sancağı:
İletişim Bilgileri: instagram / discord : aydenizyigit

5269305 - bAydo
2687424 - Abu
1722021 - Biri
3372759 - Carly
712783 - Willes
5734954 - F
713495 - sövolyeqe
4137815 - Malekith
-eklenecek-

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Okudum ve kabul ediyorum
Kabul edildi.

Turnuva grubunu oluşturmaya başlamadan önce belirtmek istediğim şeyler var. Öncelikle ilk hafta maplerini soranlar için:
1. Hafta mapleri Mountain Fortress Sarranids-Rhodoks, Reveran Village Vaegirs-Swadia

Hali hazırda 9 takım başvurusu var. Minimum 12 takıma ihtiyacımız var ancak 16 takım olması turnuvayı daha eğlenceli hale getirecektir. Bu nedenle başvurusunu bekleten takımların biran önce başvuru atmasını tavsiye ediyorum.

Ayrıca turnuvamıza destek olan bazı oyuncular var ismini vermek istemeyen ama yine de turnuvamıza yapılan bağışlardan ötürü kendilerine forumda bir teşekkürü borç bildik. Ben ve ekibim adına kendisini ''eski bir tanıdık ali koç'' adıyla tanıtan arkadaşımıza yaptığı 500 TL lik bağıştan dolayı teşekkür ederiz. Ödüllerle ilgili herhangi bir sıkıntı yok ancak bu şekilde bağış yapan oyunculara da hayır diyecek halimiz yok. Tekrardan teşekkür ederiz.

Turnuva 6 Mayıs da başlayacaktır bilginize!!!

Native’de aktif olarak klan savaşları veya başka türlü etkinliklikler olmasa da bu turnuva serilerinin devam ettiğini görmek gerçekten çok güzel Thorin. Umarım bundan sonra da bir WT8T veya bunun devamı gelir. Şimdiden turnuvadaki takımlara başarılar diliyorum. Herkesin eğleneceği ve keyif alacağı bir turnuva olması dileğiyle!
Eksik guidler tamamlandı ve takıma bir oyuncu daha eklendi.

Takım Adı:Morgoth
Takım Tagı:Mrg
Takım Sancağı:https://cdn.discordapp.com/attachme...f42bd95f51935bac484f7f59833b316e02d19574820d&
İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/profiles/76561199094018032/
Sultanarda 5920679
Himmel 5411202
Delta 6199524
Rulyjack 5571271
Edward 5119941
Adora 3208508

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:Okudum Kabul Ediyorum
Kabul edildi.

Böylelikle 10 takıma ulaşıldı. 2 takım daha başvuru atması halinde turnuva başlayacaktır. Keşke bana turnuva öncesi takım çıkaracağını iddia eden kişiler de başvurularını atsaydı 16 veya 20 takıma ulaşıp çok daha eğlenceli bir hale getirebilseydik ancak anlaşılan yine 12 takımla turnuva oynanacağı. Sunucularda olan lag sorunuyla ilgili çalışıyoruz turnuva başladığında farklı bir makineden sunucuları açmış olacağız. Son başvuru tarihi 5 Mayıs!!!

Van der linde takımının kaptanı bana özelden takımlarının dağıldığını belirtti. Takım sayımız tekrardan 9 a düştü. Bugün içerisinde 1 takım daha başvurursa turnuvayı 5-5 ayırarak A ve B grubu şeklinde başlatacağım eğer başvuru gelmezse 1 hafta ek süre daha vereceğim. Takım sayısı yine 9 da kalırsa da ona göre bir sistemle turnuvayı başlatacağım.

Van der linde takımının kaptanı bana özelden takımlarının dağıldığını belirtti. Takım sayımız tekrardan 9 a düştü. Bugün içerisinde 1 takım daha başvurursa turnuvayı 5-5 ayırarak A ve B grubu şeklinde başlatacağım eğer başvuru gelmezse 1 hafta ek süre daha vereceğim. Takım sayısı yine 9 da kalırsa da ona göre bir sistemle turnuvayı başlatacağım.
Turnuvaya katılımın bu denli az olması gerçekten üzücü fakat bir yandan da süreci devam ettirmeye çalışman gerçekten güzel Thorin. Sürece destek veren takımlardan biriyiz.

Özelden soranlar olmuş arkadaşlar burada da belirttiğim gibi ek süre verildi. 12 Mayıs'a kadar vaktiniz var. 1 takım daha başvurursa 5-5 gruplu sistem yapılacak. 3 takım daha başvurursa klasik sistemle başlarız. Sizlerden ricam takım kurmak için geç değil hala daha aktif ve dağınık vaziyette bir sürü oyuncu var. Önemli olan şey turnuvanın takım çokluğundan ziyade insanların eğleneceği bir ortam oluşması. Son başvuru tarihi 12 Mayıs!!!

Küçük bir gecikme oldu ancak sistemle ilgili bütün detayları forum grubunda bulacaksınız. Artık turnuva konusu buradan işlemeyecektir. Buradan yazılan isteklerin bir önemi yoktur. Lütfen turnuva grubuna aşağıya bırakacağım linkten ulaşınız ve katılım sağlayınız. Ek olarak takım başvurularında guidleri girilmemiş oyuncular yeni konuda yazılmamıştır. Eksiklerinizi turnuva grubundan gideriniz. Turnuva an itibariyle başlamıştır bütün katılımcılara bol şans!

Turnuva grubuna ulaşmak için tıklayınız

Back
Top Bottom